Szkolenia

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie bogatego asortymentu szkoleń, które jestem w stanie dopasować do każdego odbiorcy. W trakcie swojego rozwoju zawodowego miałam możliwość stać po każdej stronie kawowego biznesu i doskonale wiem czego potrzebujesz!

Realizowane przeze mnie szkolenia cechuje najwyższa jakość, gdyż posiadam autoryzację SCAE.

Coffee Skills Program

Główna grupa szkoleń

BARISTA
SKILLS

level 1FOUNDATION

Dzięki temu szkoleniu z pasją i zaangażowaniem rozpoczniesz swoją przygodę w kawowym świecie.

level 2INTERMEDIATE

Jesteś baristą i masz przynajmniej 3 miesięczny staż pracy? Chcesz uporządkować i poszerzyć swoją wiedzę, a w przyszłości szkolić innych? Zapraszam!

level 3PROFESSIONAL

To szkolenie skierowane dla doświadczonych baristów, head baristów i osób odpowiedzialnych za kawę nie tylko w kawiarniach, a także trenerów i osób chcących brać udział w zawodach.

BREWING

level 1FOUNDATION

Początki z alternatywnymi metodami parzenia kawy? Ten moduł jest właśnie dla Ciebie!

level 2INTERMEDIATE

Jesteś baristą i masz przynajmniej 3 miesięczny staż pracy? Chcesz poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę odnoście mielenia kawy i jego wpływu na parametry parzenia, a w przyszłości szkolić innych? Spotkajmy się!

level 3PROFESSIONAL

To szkolenie skierowane dla doświadczonych baristów, head baristów i osób odpowiedzialnych za kawę nie tylko w kawiarniach, a także trenerów i osób chcących brać udział w zawodach. Na tym poziomie uczymy się tworzyć receptury parzenia, tak by osiągnąć z góry założone parametry.

Pozostałe szkolenia

Latte art

Najprościej rzecz ujmując jak stworzyć na powierzchni kawy rysunki, a z czasem być może małe dzieła sztuki. Szkolenia od poziomów podstawowego do bardzo zaawansowanego.

TRENING DO ZAWODÓW BARISTÓW

Chcesz wystartować w zawodach, ale nie masz doświadczenia, pomogę Ci.

szkola-baristow

szkolenia odbywają się w
Warszawskiej Szkole Baristów