Szkolenia & Eventy

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie bogatego asortymentu szkoleń, które jestem w stanie dopasować do każdego odbiorcy. W trakcie swojego rozwoju zawodowego miałam możliwość stać po każdej stronie kawowego biznesu i doskonale wiem czego potrzebujesz!

Realizowane przeze mnie szkolenia cechuje najwyższa jakość, gdyż posiadam autoryzację SCAE.

SCA Coffee Diploma system

SCAE Coffee Diploma system

Główna grupa szkoleń

BARISTA
SKILLS

level 1FOUNDATION

Dzięki temu szkoleniu z pasją i zaangażowaniem rozpoczniesz swoją przygodę w kawowym świecie.

level 2INTERMEDIATE

Jesteś baristą i masz przynajmniej 3 miesięczny staż pracy? Chcesz uporządkować i poszerzyć swoją wiedzę, a w przyszłości szkolić innych? Zapraszam!

level 3PROFESSIONAL

To szkolenie skierowane dla doświadczonych baristów, head baristów i osób odpowiedzialnych za kawę nie tylko w kawiarniach, a także trenerów i osób chcących brać udział w zawodach.

BREWING

level 1FOUNDATION

Początki z alternatywnymi metodami parzenia kawy? Ten moduł jest właśnie dla Ciebie!

level 2INTERMEDIATE

Jesteś baristą i masz przynajmniej 3 miesięczny staż pracy? Chcesz poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę odnoście mielenia kawy i jego wpływu na parametry parzenia, a w przyszłości szkolić innych? Spotkajmy się!

level 3PROFESSIONAL

To szkolenie skierowane dla doświadczonych baristów, head baristów i osób odpowiedzialnych za kawę nie tylko w kawiarniach, a także trenerów i osób chcących brać udział w zawodach. Na tym poziomie uczymy się tworzyć receptury parzenia, tak by osiągnąć z góry założone parametry.

Pozostałe szkolenia

Latte art

Najprościej rzecz ujmując jak stworzyć na powierzchni kawy rysunki, a z czasem być może małe dzieła sztuki. Szkolenia od poziomów podstawowego do bardzo zaawansowanego.

TRENING DO ZAWODÓW BARISTÓW

Chcesz wystartować w zawodach, ale nie masz doświadczenia, pomogę Ci.